Doplňky - nákrčníky, kojící korále i taška na kočárek - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky
 
 
 
 
 

Pokud se chystáte na procházku ven do chladnějšího počasí, zaručeně přijde vhod také nákrčník z polarfleecu, s oboustrannou antipeelingovou úpravou, nebo z bavlny. Velmi praktické je zapínání na suchý zip a možnost regulace velikosti (obvod krku).

 
Nákrčník - šedý
Nákrčník - limetkový
Nákrčník - oranžový
Nákrčník - fialový
Nákrčník - černý
Nákrčník - tyrkysový

.

 
 
 
 
 

Před nepříjemnými mrazy a větrem je potřeba vždy chránit naše děti, proto bez debat všichni rodiče ocení dětskou kukličku, která má vysokou hřejivost, prodyšnost, neškrábe a jako bonus je i antibakteriální. Vyrobena je z oboustraného bambusového vlákna. Kukla tak vždy spolehlivě ochrání hlavičku vašeho děťátka při chladnějším počasí.

 
Dětská kukla
Dětská kukla
Dětská kukla
Dětská kukla
 
 

.

 
 
 
 
 

I když jsou děti schované pod bundou či mikinou hezky v teple, přeci jen nejsou vyteplené softshellové botičky na škodu. Právě dětské nožičky jsou při nošení vystaveny chladu nejvíce, proto je potřeba je více chránit. Softshellové botičky vyteplené fleecem jsou perfektní volbou. Standardní velikost botiček je 13 cm.

 
 
Botičky
Botičky
Botičky
Botičky
 
 

.

 
 
 
 
 

Korále je možné používat nejen jako ozdobu na krk, jsou to i praktické korále vhodné při kojení – ručičky dítěte se zaměstnají, děťátko se v klidu nakojí a nemá potřebu maminku tahat za vlasy, škrábat, apod. Dále taky korále výborně poslouží při nošení dítěte v nosítku či šátku jako kousátko, když se dítěti prořezávají zoubky. Materiál korálů i provázku je zdravotně nezávadný.

 
 
Kojící korále
Kojící korále
Kojící korále
 
 
 
 

.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky