Nosící mikina pro aktivní maminky - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky
 
 
 
 

Nejen na doma, ale i na procházky do přírody a rodinné výlety oceníte naše nosící mikiny, díky kterým budete vy i vaše miminko vždy v teple. V porovnání s kočárkem mají mikiny na nošení dětí ještě jednu obrovskou výhodu a tou je, že umožňují rodičům a dětem být neustále v přímém kontaktu. Děťátko je vždy krásně zakutané a při chůzi může spokojeně sledovat okolní svět. Naše mikiny nabízejí praktickou možnost nošení dětí v nosítku či v šátku jak vpředu, tak i vzadu. Jsou propracované do detailů a vyrobeny z velmi příjemných materiálů, které ocení jak rodiče, tak i děti. Při použití bundy a zároveň mikiny pro nošení dětí, je možné dítě nosit i v zimě (ověřeno v -10 °C).
Klasická dámská mikina, s kterou můžete nosit své dítě v nosítku či šátku i v chladnějším počasí, je ušita z vysoce hřejivého materiálu polarfleece. Velmi praktické je vnitřní stahování v pase, stejně jako ve spodní části mikiny. Nosící díl je vyroben z dvojitého fleecu, který je ve vrchní části opatřen stahováním na gumku s brzdičkou. Stejně tak je z dvojitého fleecu vyroben také těhotenský díl mikiny. Naše mikina se vám bude krásně nosit s miminkem i bez.

 
 
Nosící mikina
Nosící mikina
Nosící mikina
 

.

 
 
 
 

Multifunkční mikina s odepínacími rukávy je vyrobena z vysoce hřejivého materiálu - bavlněné teplákoviny (100% bavlna, gramáž: 315g/m2). Obsahuje spoustu šikovných drobností pro příjemné nošení, přičemž variabilní střih mikiny vám umožní, že si z ní můžete jednoduše vytvořit prima odlehčenou variantu - slušivou vestu. Velkým plusem této mikiny je tedy možnost odepínacích raglánových rukávů a taky vnitřní stahování v pase i ve spodní části. Z dvojité bavlny je vyroben nejen nosící díl, ale také díl těhotenský. Nosící díl je navíc vybaven gumkou s brzdičkou.

 
 
Modrá nosící mikina
Šedá nosící mikina
Oranžová nosící mikina
 
 

.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky