Těhotenské bundy a nosící bundy - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky
 
 
 

NOSÍCÍ BUNDY

 
 

Nejen v chladnějším počasí využijete v plné parádě naše nosící bundy pro nošení dětí. Oceníte je i při praktických stránkách života, jako je například hromadná doprava, či při nejrůznějších pochůzkách, kdy se stává kočárek spíše přítěží než pomocí. Nosící bundy mají spoustu vychytávek a nabízí možnost nošení dětí v nosítku i v šátku jak vpředu, tak i vzadu na zádech.
Nosící bunda s odepínacími rukávy nabízí multifunkční využití a je praktickou variantou pro všechny akční rodiče, kteří své malé děti chtějí nosit v nosítku či šátku i v chladnějším počasí. Nosící bundu využijete jak v průběhu vašeho těhotenství, tak i po něm při nošení dítěte. Navíc se mohou bez nosícího či těhotenského dílu kdykoliv přirozeně stát běžnou součástí vašeho šatníku pro každodenní nošení. Naše nosící bunda má odepínací raglánové rukávy, takže pokud si sami chcete občas vytvořit z bundy slušivou vestu, je pro vás tato multifunkční nosící bunda ideální volbou.

 
 
těhotenské bundy
těhotenské bundy Adelay
Nosící a těhotenské bundy

.

 
 
 

NOSÍCÍ KABÁTKY

 
 

Další velmi oblíbenou variantou pro nošení dětí v šátku či nosítku v chladnějším počasí je nosící softshellový kabátek, který je propracovaný do detailů a má spoustu šikovných drobností pro příjemné nošení. Nosící kabátek je ideální volbou pro podzimní a zimní období. Všechny maminky taky ocení vnitřní stahování v pase i ve spodní straně kabátku, stejně jako odnímatelnou kapuci a těhotenský díl. Velmi praktický je taky odnímatelný nosící díl s přídavným dílem, který zakryje hlavičku dítěte, společně i s možností upevnění kapucky na bundu. V softshellovém kabátku můžete nosit dítě v šátku či nosítku vpředu a samozřejmě taky vzadu.

 
 
těhotenské bundy
Bunda na nošení dětí - těhotenská
těhotenská bunda

.

 
 
 

NOSÍCÍ VĚTROVKY

 
 

Softshellová větrovka je ideální volbou pro podzimní a jarní období anebo v létě při výletech v horách. Všechny maminky taky ocení kapsu, do které se celá bunda schová, když ji zrovna nepoužívá a bez problémů se vměstná do batůžku. Velmi praktický je taky odnímatelný nosící díl s přídavným dílem, který zakryje hlavičku dítěte. V softshellové nosící větrovce můžete nosit dítě v šátku či nosítku vpředu a taky vzadu.

 
 
Nosící a těhotenská bunda - větrovka
Nosící a těhotenská bunda - větrovka
 

.

 
 
 

PÁNSKÉ NOSÍCÍ BUNDY

 
 

I aktivní tatínci jistě velmi ocení nošení dítěte v chladnějším počasí v naší softshellové nosící bundě pro přední i zadní nošení v nosítku nebo v šátku. Pánská nosící bunda je pečlivě navržena a testována, je taky velmi praktická a má spoustu vychytávek, které tatínci jistě vyzkouší při společných procházkách či výletech se svým děťátkem. Je ušita z vysoce kvalitního softshellového materiálu, má propracovaný střih, originální design a profesionální zpracování. I pro tatínky se tyto multifunkční nosící bundy mohou stát běžnou součástí šatníku pro každodenní nošení, i když zrovna nenosí dítě, po jednoduchém vyjmutí nosícího dílu.

 
 
Nosící bundy - pánské
Nosící bundy na nošení dětí
 
 
 
 

.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky