Nošení dětí - o nás - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky
 
 
 
 

O NÁS

 
 
 

Nošení dětí v nosítku, či v šátku je neutuchající trend, který vyznává stále více maminek i tatínků. V teplých letních měsících má nošení dětí v šátku zelenou, nicméně ve zbytku roku právě díky nižším teplotám jsou rodiče nuceni přesedlat na kočárky a jiné teplejší varianty. V případě, že se nechcete nošení dětí vzdát ani v chladnějším období, jste na našem e-shopu správně.

Vyrábíme a d
odáváme na trh praktické oblečení pro nošení dětí, které efektivně ochrání jak rodiče, tak i v první řadě jejich děti, před nepříjemnými povětrnostními podmínkami. Přirozeně, při zachování maximálního pohodlí a spokojenosti. Veškeré naše nosící mikiny, bundy či kabátky budou skvělým a nenahraditelným společníkem pro vás i vaše miminko, při každodenním objevování okolního světa. Využijete je tedy nejen při jarních procházkách v rozkvetlém parku, ale i do sychravého podzimního počasí při sbírání listí a dokonce i v zimních měsících, třeba při společném stavění sněhuláka. To všechno v pohodlí a teple našich výrobků, které jsou profesionálně ušity v České republice, na základě našich originálních návrhů.

Všechny naše výrobky mají spoustu funkčních prvků, jsou vždy precizně ušity a důkladně testovány přímo v terénu, díky čemuž mohly být veškeré detaily dotaženy k dokonalosti pro spokojenost rodičů i jejich dětí. K výrobě jsou používány vysoce kvalitní materiály jako je softshell, fleece, či bavlněná pletenina. Naprostou samozřejmostí je také fakt, že všechny materiály splňují požadavky vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR na výrobky pro děti ve věku do 3 let.

 
 
Nošení dětí
 
 
 
 
Nošení dětí - button
 
 
 

.

 
 
Sídlo společnosti
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky